اخبار دولت

آغاز اولین حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی از امروز

به گزارش دادرسی؛

با مژده وزیر اقتصاد مبنی بر حراج الکترونیک سازمان اموال تملیکی، اولین حراج الکترونیک اموال منقول، ویژه استان تهران از شنبه آینده آغاز خواهد شد.

سازمان اموال تملیکی در پی انتشار اطلاعیه ای از آغاز اولین حراج الکترونیکی در سایت www.haraj.tamliki.ir در تاریخ ۱۱ دی ماه خبر داد.

طبق این اطلاعیه بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج الکترونیک در تاریخ 1400.10.11 الی 1400.10.14 از ساعت 9 الی 14 امکانپذیر خواهد بود و تاریخ برگزاری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ساعت ۱۰ صبح خواهد بود.

متن اطلاعیه سازمان اموال تملیکی به شرح ذیل می باشد:

به نام خدا

  آگهی حراج الکترونیک شماره ۱۴۰۰۰۶ اموال منقول استان تهران

سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظردارد کالاهای تحت اختیار خود را با بهره گیری از سامانه حراج الکترونیک به آدرس www.haraj.tamliki.ir بفروش برساند. متقاضیان محترم میتوانند از روز شنبه مورخ 1400.10.11 از ساعت ۹ صبح بمنظور مراجعه به سایت ، رویت ، ثبت نام ، معرفی کیف پول ، مطالعه راهنمای سایت ، در صورت نیاز بازدید و ارائه پیشنهاد اولیه از کالاهای مطرح در حراج الکترونیک مراجعه نمایند.

ضمناً از آنجائیکه حراج الکترونیک بصورت اینترنتی می باشد رعایت موارد ذیل الزامیست:

1. بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج الکترونیک در تاریخ 1400.10.11 الی 1400.10.14 از ساعت 9 الی 14 امکانپذیر خواهد بود و تاریخ چوب زنی (برگزاری) روز چهارشنبه مورخ 1400.10.15 ساعت 10 صبح خواهد بود.

2. پیشنهاد می گردد با توجه به تنوع کالاهای مطرح در حراج الکترونیک قبل از شرکت در حراج الکترونیک از کالاهای مطرح بازدید بعمل آید.

3. متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از فهرست کالاهای مطرح در حراج الکترونیک و شرایط عمومی فروش و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت استان تهران در تاریخ 1400.10.11 به نشانی www.haraj.tamliki.ir مراجعه نمایند.

4. کیف پول خریدار می بایست به میزان ۲۰ درصد مبلغ هر پیشنهاد اعتبار داشته باشد.

5. متقاضیان محترم در صورت تمایل به ارائه انتقاد ، پیشنهاد و یا شکایت می توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

6. از مراجعه به سایت و ارائه پیشنهاد قبل از ساعت ۹ صبح مورخ 1400.10.11 خودداری نمایید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا