اخبار دولتاخبار مجلس

بررسی لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در دستور کار مجلس

خلاصه نوشته
  • نشست علنی 23 آذر مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» با حضور ۱۹۸ نماینده و با دستور کار بررسی لایحه نظام رتبه بندی معلمان آغاز شد.


به گزارش دادرسی از بهارستان؛

نشست علنی 23 آذر مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» با حضور ۱۹۸ نماینده و با دستور کار بررسی لایحه نظام رتبه بندی معلمان آغاز شد.

در این جلسه ادامه رسیدگی در مورد لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان (ارجاعی از جلسه علنی) و گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایندگان در این جلسه گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد عملکرد بودجه سال ۱۳۹۹، عملکرد ۶ ماهه سال جاری و پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شرکت‌های دولتی، بانکها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت  و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان را بررسی می‌کنند.

گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ و گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب از دیگر برنامه‌های امروز جلسه علنی خواهد بود.

همچنین قرار است گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران مورد بررسی قرار گیرد.

گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان و اروندکنار از سال ۱۳۸۵ تاکنون، گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن(اعاده شده از شورای نگهبان) و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل(۴۴) قانون اساسی در موردطرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار (اعاده شده از شورای نگهبان)   از دیگر برنامه های امروز جلسه علنی خواهد بود.

همچنین بررسی تقاضای دو فوریت طرح اصلاح ماده ۱۸۲ قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح استفساریه ماده ۴۸قانون  الحاق موادی به  قانون تنظیم بخش از مقررات مالی دولت در دستور کار امروز قرار دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا