آزمون های استخدامیآزمون های حقوقیتاسیس موسسه میانجیگری کیفری

تعویق آزمون داوری و میانجیگری قوه قضاییه و استخدام شورای حل اختلاف

به گزارش دادرسی و به نقل از مرکز آزمون جهاد دانشگاهی؛

 

مرکز جهاد دانشگاهی در پی انتشار اطلاعیه ای از تعویق زمان برگزاری دو آزمون میانجیگری و داوری قوه قضاییه و جذب نیروهای‌ افتخاری در شورای حل اختلاف خبر داد.

 زمان برگزاری دو آزمون میانجیگری و داوری قوه قضاییه و جذب نیروهای‌ افتخاری در شورای حل اختلاف که قبلا ۲۶ آذر تعیین شده بود اما امروز در پی انتشار اطلاعیه این سازمان به اول بهمن 1400 موکول شد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

تعویق زمان برگزاری آزمون مرکز توسعه حل اختلاف جذب همکاری داوری و میانجیگری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمونهای جذب همکاری داوری و میانجی گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف می رساند، با توجه به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان آزمونهای فوق الذکر، مبنی بر تعویق زمان برگزاری آزمون و به منظور ایجاد شرایط بهینه برای مطالعه بیشتر داوطلبان، به استناد مصوبه کمیسیون مشورتی مرکز توسعه حل اختلاف و ابلاغ به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، زمان برگزاری آزمون از تاریخ ٢۶ آذرماه به اول بهمن ماه ١۴٠٠ تغییر یافته است.

بدیهی است امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از جمله ویرایش «استان محل برگزاری آزمون» از تاریخ اول تا هفتم دیماه ١۴٠٠، از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir فراهم میباشد.

لازم به ذکر است کلیه فرآیندهای مربوط به آزمون انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام میشود و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی
۱۵ آذرماه

اطلاعیه تعویق آزمون داوری و میانجیگری و شورای حل اختلاف

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا