آزمون دکتریثبت نام آزمون ها

ثبت نام بیش از 132 هزار نفر در آزمون دکتری 1401

آمار داوطلبان دکتری از مرز ۱۳۲ هزار نفر گذشت

خلاصه نوشته
  • سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام تعداد ۱۳۲ هزار و ۴۴۰ داوطلب در آزمون دکتری ۱۴۰۱ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خبر داد.


به گزارش دادرسی و به نقل از ایسنا ؛

فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با این خبرگزاری ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:

 

مهلت متقاضیان ثبت‌نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1401 برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۲ آذر پایان می‌یابد.

وی در ادامه با اشاره به ثبت‌نام تعداد ۱۳۲ هزار و ۴۴۰ داوطلب در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۱ گفت: کسانی که تاکنون در آزمون ثبت‌نام کردند می‌توانند در این مهلت تمدید شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: به متقاضیان توصیه می‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل کرده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد کنند. همچنین لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت کنند.

زربن گفت: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1401 در روز جمعه مورخ شش اسفند برگزار خواهد شد. متقاضیان لازم است از روز سوم تا روز پنجم اسفند ماه با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند. هر متقاضی براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ کند.

منبع
خبرگزاری ایسنا
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا