آزمون دکتریاخبار دانشگاه آزاد اسلامی

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402 دانشگاه آزاد

راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی (PH.D) با آزمون 1402 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402 دانشگاه آزاد

به گزارش دادرسی نت به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی؛

دانشگاه آزاد اسلامی دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402 این دانشگاه را در درگاه اطلاع رسانی خود به نشانی https://iau.ir/fa منتشر کرد.

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402 دانشگاه آزادمتن اطلاعیه ثبت نام آزمون دکتری 1402 دانشگاه آزاد:

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با عرض تبریک و تهنیت به پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال 1402  دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند نتایج دوره با آزمون این مقطع از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردیده است.

پرونده کلیه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال 1402 جهت احراز صلاحیت های عمومی تحت بررسی است لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی ایشان توسط مراجع ذی صلاح خواهد بود.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می باشد.

پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402:

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1402 دانشگاه آزاد به صورت مجازی و آنلاین صورت می گیرد، بنابراین کلیه پذیرفته شدگان به منظور ثبت نام در دوره دکتری سال 1402 ضروری است از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 12 شهریور ماه تا پایان روز دوشنبه 13 شهریور ماه جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر در اطلاعیه به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نیست.

تبصره: کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه حضوراً مراجعه کنند.

  1. اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل
  2. تصویر کلیه صفحات شناسنامه
  3. 6 قطعه عکس 3.4 تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)
  4. تصویر پشت و رو کارت ملی
  5. مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید. (از جمله فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتری عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره های مذکور که بیش از یک سال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد).
  6. تکمیل کلیه فرم های ثبت نام و فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم هایی که در سامانه آموزشیار قرار داده شده است.
  7. چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل محرز شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره دکترای تخصصی (Ph.D):

شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیم سال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد.

علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

حق بیمه حوادث مبلغ ۱۲۰,۰۰۰ ریال می باشد که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نماید.
پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، مهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا