اخبار قوه قضاییه

جزئیات محکومیت بدوی تتلو

جزئیات صدور حکم محکومیت بدوی تتلو

جزئیات محکومیت بدوی تتلومرکز رسانه قوه قضاییه از صدور رای محکومیت سه سال حبس برای اتهام توهین به مقدسات امیرحسین مقصودلو (تتلو) خبر داد.

به گزارش دادرسی به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه؛ شعبه 26 دادگاه انقلاب تهران پس از بررسی و تحقیقات نهایی که با حضور وکلا و خانواده وی انجام شد، امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» را بابت اتهام های مندرج در کیفرخواست به صورت جداگانه به تحمل حبس تعزیری محکوم کرد.

مرکز رسانه قوه قضائیه امروز در پی انتشار اطلاعیه ای ضمن اعلام جزئیات محکومیت بدوی تتلو، از نبود هیچگونه شاکی خصوصی در پرونده های وی، خبر داد.

اطلاعیه مرکز رسانه قوه قضاییه در خصوص محکومیت بدوی تتلو:

شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران پس از بررسی و تحقیقات نهایی که با حضور وکلا و خانواده انجام شد، امیرحسین مقصودلو را بابت اتهام‌های مندرج در کیفرخواست به صورت جداگانه به تحمل حبس تعزیری محکوم کرده است.

حکم دادگاه انقلاب در این پرونده بدوی بوده و ظرف مدت ۲۰ روز پس از ابلاغ، قابل اعتراض در دادگاه تجدید نظر استان تهران است.

تتلو دارای یک پرونده در دادگاه کیفری یک استان تهران بود که از بابت اتهام مندرج در پرونده به حبس محکوم شده است.

این گزارش حاکی است تتلو یک پرونده دیگر هم به اتهام توهین به مقدسات در دادگاهی دیگر داشت که مربوط به سالیان گذشته و زمانی بود که در ایران حضور نداشت؛ او در این پرونده نیز به سه سال حبس محکوم شده است.

گفتنی است در جریان روند بررسی پرونده امیرحسین مقصودلو در محاکم استان تهران هیچ فردی یا افرادی به عنوان شاکی خصوصی از او شکایت نکرد و هیچ‌گونه پرونده ای با عنوان شاکی خصوصی برای تتلو تشکیل نشد.


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا