آزمون کارشناسی ارشد

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1401

به گزارش دادرسی نت،دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

سازمان سنجش ساعتی پیش دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می باشد را در وبگاه اطلاع رسانی خویش منتشر کرد.

نتایج اولیه این آزمون روز یکشنبه مورخه ۲۹ خرداد اعلام شد.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

آن دسته از داوطلبانی که مطابق محتوای کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌ های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، ضروری است براساس مفاد و شرایط این دفترچه نسبت‌ به تکمیل فرم انتخاب رشته‌ های خود اقدام نمایند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از روز چهارشنبه مورخ 1 تیر ماه تا ساعت ۲۴ شنبه ۴ تیر 1401 با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته ضروری است) نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی (حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته‌ محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که در تقاضا نامه ثبت‌نامی برای انتخاب رشته‌ های دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام‌نور، اعلام علاقمندی نکرده‌اند، در صورتی که حداقل نمره علمی لازم را برای انتخاب رشته‌های این دانشگاه‌ها کسب کرده باشند، در ذیل بند «مشخصات ثبت‌نامی» پیغامی را مبنی بر امکان انتخاب این رشته‌ها در کارنامه اعلام نتایج اولیه مشاهده می کنند.

انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون مستقلاً و از طریق دانشگاه مذکور انجام خواهد پذیرفت.


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا