اخبار قوه قضاییه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: سازمان قضایی گام‌های بلندی برای پیشگیری از جرم برداشته است

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان این مطلب را در دیدار با امیر حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش و هیئت همراه وی  دیروز 6 آذر ماه عنوان کردند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این دیدار، از سازمان قضایی نیروهای مسلح به عنوان بازوی فرماندهان در جهت صیانت از نیروهای مسلح یاد کرد.

وی گفت: فرمانده مقتدری که می‌خواهد به وظیفه‌ خود عمل کند و اقتدار خود را در چهارچوب قانون به منصه ظهور برساند باید سازوکاری داشته باشد که از طریق آن بتواند با مجرمان برخورد کند و آن سازمان قضایی نیروهای مسلح است

پورخاقان با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی جرایم نیروهای مسلح از ابتدای اجرای سیاست‌های پیشگیری از وقوع جرم از سال ۷۶ تاکنون افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح در راستای سیاست‌های فرماندهی معظم کل قوا و اجرای مفاد قانون اساسی در جهت پیشگیری از وقوع جرم با همکاری نیروهای مسلح گام‌های بلندی برداشته و این افتخار بزرگی است.
 

امیر حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش نیز در این دیدار، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان را تبریک گفت و برای وی آرزوی توفیق کرد.

در این دیدار امیر سیدمحمدرضا حسینی فرمانده دژبان کل ارتش و سرهنگ «مسلم یعقوبی» رئیس اداره قوانین، امور حقوقی و مجلس ارتش، امیر سیاری را همراهی می‌کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا