آزمون وکالت

زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 آبان سال جاری خواهد بود.

زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 آبان سال جاری خواهد بود.

زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 آبان سال جاری خواهد بود.علیرغم اینکه نائب رئیس اسکودا روز پنجشنبه عنوان کرد زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 در فصل پاییز خواهد بود، لیکن روابط عمومی کانون وکلای لرستان تاریخ برگزاری آزمون وکالت 1403 را آبان ماه سال جاری اعلام کرد.

به گزارش دادرسی به نقل از وکلاپرس، به گفته وکیل ابراهیم کیانی (سخنگو و نائب رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران) در جلسه اخیر شورای اجرایی اسکودا با حضور نماینده های کانون های وکلا ، مقرر شده است تا آزمون وکالت امسال در پاییز سال جاری برگزار شود.

نائب رئیس اسکودا: زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 آبان ماه خواهد بود.

در همین راستا وکیل ابراهیم کیانی در توضیحات تکمیلی درباره اتخاذ این تصمیم عنوان کرد:‌ با توجه به اینکه آزمون وکالت کانون های وکلای دادگستری در سال های گذشته در پاییز برگزار می شد و در یک سال به دلیلی مشکلاتی که حادث شده بود، آزمون در فصل تابستان برگزار گردید، بنابراین مقرر شد آزمون در فصل پاییز برگزار شود.

تعیین دقیق زمان برگزاری آزمون وکالت 1403، نیازمند توافق با سازمان سنجش است.

این مدیر اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران تعیین روز دقیق آزمون را نیازمند توافق با سازمان سنجش و بررسی تقویم زمانی موجود عنوان کرد و گفت: به محض تعیین روز دقیق آزمون، این مسئله اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: داوطلبان مطمئن باشند که تمام دغدغه مدیران نهاد وکالت این است که حقوق داوطلبان رعایت شود و انتقاداتی که به قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار وجود دارد، هیچ ارتباطی به داوطلبان ندارد و مدیران نهاد، مجری قوانین هستند و بهترین بسترهای لازم را برای برگزاری آزمون فراهم خواهند کرد.

کانون وکلای لرستان: آزمون وکالت آبان برگزار می‌شود

علی رغم سخنان نائب رئیس اسکودا، روابط عمومی کانون وکلای لرستان ضمن انتشار گزارشی از جلسه روز پنجشنبه درباره زمان برگزاری آزمون وکالت 1403 گفت:

«در جلسه مزبور یکی از دستورات؛ تعیین آزمون وکالت ۱۴۰۳ بود، که پس از بحث و گفتگو پیرامون دستورات جلسه، تاریخ برگزاری آزمون وکالت برای آبان ماه سال جاری تعیین گردید.»


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا