اخبار دولتاخبار مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: صلاحیت نوری در کمیسیون آموزش تأیید شد.


رضا حاجی پور ، در تشریح جلسه فوق العاده امروز ( ششم آذرماه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، گفت:

نشست امروز با حضور یوسف نوری گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش در محل کمیسیون با حضور اعضا جهت جمع بندی نهایی گزارش کمیسیون درباره صلاحیت نوری برای وزارتخانه مذکور برگزار شد.

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم با بیان اینکه در نشست امروز ابتدا نمایندگان دغدغه های خود را بیان کرده و به مطالبات فرهنگیان از آموزش و پرورش پرداختند، گفت:

مسائلی از قبیل اجرای رتبه بندی فرهنگیان، اصلاح وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان، ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش از جمله مسائل مطرح شده از جانب نمایندگان بود.

وی اضافه کرد: در این نشست اعضای کمیسیون همچنین در خصوص  ارتقای فضا و سرانه آموزشی در کشور، توزیع کتب درسی و بهبود محتوای آن و ساماندهی در برگزاری کلاس های حضوری و غیرحضوری دانش آموزان که موجب بلاتکلیفی خانواده ها شده تذکراتی را مطرح کردند.

حاجی پور  تصریح کرد: در ادامه جلسه، نوری به مطالب مطرح شده از جانب نمایندگان پاسخ داد و برنامه های خود برای ساماندهی آموزش و پرورش را تشریح کرد.

یوسف نوری

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد:

در انتهای جلسه رأی گیری برای میزان رضایت اعضای کمیسیون از برنامه ها، سوابق و صلاحیت وزیر پیشنهادی صورت گرفت که در مجموع اکثریت کمیسیون به برنامه‌های پیشنهادی وی رأی مثبت دادند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا