کانون وکلای دادگستری

فراخوان ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلا

فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای قم برای ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلا

فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای قم برای ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلاکمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری قم قصد دارد نمایش صحنه ای با موضوع « وکیل و چالش های حرفه ای پیش رو » طراحی و اجرا کند به همین منظور از تمامی وکلای کانون وکلا دعوت می کند تا با ارسال خاطرات جذاب وکالت خود در فراخوان شکت کنند.

دادرسی نت؛ به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری قم، کمیسیون هنور این کانون در فراخوانی از وکلا دعوت به عمل آورده است تا خاطرات جذاب وکالت خود را به صورت مکتوب به دبیرخانه این کانون ارسال کنند.

طبق فراخوان ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلا منتشر شده از سوی  این کمیسیون کانون وکلای دادگستری قم، حداکثر زمان تهیه و تولید اثر نمایشی یک سال می باشد.

متن فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری قم برای ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلا:

“فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای قم برای ارسال خاطرات جذاب وکالت وکلا”

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، پیرو مصوبه کمیسیون هنر و تایید هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم، قرار است یک نمایش صحنه ای حرفه ای در سطح استان و کشور با موضوع “وکیل و چالش های حرفه ای پیش رو” و با مضمون “ارسال خاطرات وکالتی با موضوع وکالت و چالش های حرفه ای و شخصی پیش رو” برگزار گردد.

لذا از تمامی وکلای محترم دادگستری تقاضا می گردد، حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ انتشار این فراخوان، خاطرات جذاب ‌و چالش برانگیز وکالتی خویش را به صورت مکتوب به دبیرخانه کانون وکلای دادگستری استان قم ارسال نمایند تا موضوعات جذاب، بکر، چالش برانگیز و کاربردی توسط کمیسیون هنر انتخاب و در نهایت اقدام به تهیه و تولید نمایش صحنه ای گردد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه تمامی جشنواره های معتبر داخلی و استانی از جمله جشنواره تئاتر فجر در فصل های پاییز و زمستان برگزار خواهد شد و پیش تولید یک اثر نمایشی از زمان جمع آوری ایده مناسب تا نوشتن اثر دراماتیک و تهیه و تولید آن نیازمند بازه زمانی مناسب می باشد، حداکثر زمان تهیه و تولید اثر نمایشی یکسال خواهد بود.

کمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری استان قم


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا