اخبار مرکز مشاوران قوه قضاییه

مرکز وکلای قوه قضاییه: در اسفند هیچ مراسمی به مناسبت روز وکیل نخواهیم داشت

به گزارش دادرسی نت:

مرکز وکلای قوه قضاییهمرکز وکلای قوه قضاییه در اسفندماه هیچ مراسمی به عنوان بزرگداشت روز وکیل مدافع برگزار نخواهد کرد.

مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان با انتشار اطلاعیه ای خطاب به اعضای این مرکز اعلام کرد: «بنا بر اعلام مرکز تهران، مراکز وکلا در سراسر کشور در اسفندماه هیچ گونه برنامه ای به مناسبت روز وکیل نخواهند داشت لذا… از بزرگداشت چنین مراسمی اعم از تبریک و انتشار موارد مرتبط با روز وکیل در اسفندماه خودداری فرمایید.»

 همچنین در این اطلاعیه اشاره شده که سالروز تاسیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در فروردین ماه… «روز نهاد ملی ارائه کننده خدمات حقوقی در سراسر کشور و روز وکیل خواهد بود».

متن کامل اطلاعیه روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان به شرح زیر است:

اطلاعیه مهم | قابل توجه وکلای محترم

به استحضار می رساند بنا بر اعلام مرکز تهران، مراکز وکلا در سراسر کشور هیچ‌گونه برنامه ای در اسفندماه به مناسبت روز وکیل نخواهند داشت لذا خواهشمند است از بزرگداشت چنین مراسمی اعم از تبریک و انتشار موارد مرتبط با روز وکیل در اسفندماه خودداری فرمایید.

لازم به ذکر است مرکز وکلای قوه قضاییه استان به مناسبت روز وکیل در فروردین‌ماه که همزمان با سالروز تاسیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و روز نهاد ملی ارائه کننده خدمات حقوقی در سراسر کشور و روز وکیل خواهد بود، برنامه های خود را اجرا خواهد کرد.

 هفتم اسفندماه سالروز تصویب لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری است که در سال ۱۳۳۱ با استفاده از اختیارات قانونی نخست وزیر وقت تصویب شد.


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا