اخبار قوه قضاییه

آغاز به کار آزمایشی میز خدمت الکترونیک سازمان تعزیرات حکومتی

به گزارش دادرسی نت:

سازمان تعزیرات حکومتیبا هدف تسریع در رسیدگی به شکایات مردمی از تخلفات صنفی و به منظور کاهش مراجعات مردمی و پاسخگویی به تقاضاهای مطروحه در این زمینه، سامانه میز خدمت الکترونیک سازمان تعزیرات حکومتی (135) راه‌اندازی شد.

پیش از این شکایت و گزارش مردمی در سازمان تعزیرات حکومتی از طریق سامانه 135 ثبت و گزارش می گرفت اما به تازگی سطح ارائه خدمات سازمان تعزیرات حکومتی در قالب میز خدمت الکترونیک ارتقایافته و این میز خدمت به درگاه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.gov.ir متصل شده است.

در حال حاضر میز خدمت الکترونیک سازمان به نشانی tazirat135.ir با قابلیت ابلاغ الکترونیکی آرا، دریافت برخط شکایات با قابلیت رهگیری، مشاهده پرونده های مرتبط با شخص و پرداخت الکترونیکی جرایم در فاز آزمایشی، آماده ارائه خدمات به مراجعان است.

پس از پایان فاز اول آزمایشی در مرحله بعد، امکاناتی مانند ثبت وکالت نامه، تجدیدنظر و واخواهی» نیز به سامانه اضافه خواهد شد.

گفتنی ست با توجه به اتصال به پنجره خدمات دولتی، کاربران در هنگام مراجعه به میز خدمت الکترونیک سازمان تعزیرات در صورت عضویت در دولت من به ثبت نام مجدد نیاز ندارند و با همان حساب کاربری، و احراز هویت، افراد می‌توانند خدمات درخواستی را از سازمان تعزیرات حکومتی دریافت کنند.

احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی همچنین بیان کرد:

پس از پایان فاز اول آزمایشی در مرحله بعد، هدف افزایش امکانات این سامانه چون «اعتبارسنجی دو فازی، اعتبار سنجی بیومتری، ایجاد امکان ثبت وکالت نامه، تجدیدنظر و واخواهی» است.


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا