کانون وکلای دادگستری

نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور

نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور

نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور به گزارش دادرسی نت؛ معاون خدمات الکترونیک قضایی مرکز فناوری اطلاعات قوه قضاییه، نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور را اعلام کرد.

معاون خدمات الکترونیک قضایی مرکز فناوری اطلاعات قوه قضاییه در نامه ای به رئیس کانون وکلای گلستان، درباره نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور توضیح داد.

متن کامل نامه نحوه امضای الکترونیک قرارداد وکالت از سوی زندانیان و … :

جناب آقای طالع زاری رییس محترم کانون وکلای دادگستری استان گلستان

با سلام و احترام

بازگشت به نامه شماره ۸۱۱۵۶۳۴ مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ در خصوص درخواست رفع مشکل در تنظیم وکالت نامه های الکترونیک به اطلاع می رساند در خصوص موضوع اخذ وکالت از اشخاص زندانی اشخاص مذکور می توانند با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی که در حال حاضر در محل زندان ها از جمله زندان مرکزی گرگان دایر می باشد قرارداد الکترونیک وکالت مربوط به خود را مشاهده و امضا نمایند.

در خصوص موضوع اخذ وکالت از اتباع خارجی اشخاص مذکور ابتدا می بایست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نموده و با ارائه شناسه فیدا اختصاصی در سامانه ثنا ثبت نام نمایند.

پس از انجام ثبت نام اطلاع رسانی های مربوط به مشاهده قرارداد الکترونیک وکالت و رمز یا لینک امضا برای ایشان ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه اتباع خارجی شناسه فیدا نداشته یا شناسه مربوطه در طرح های آمایش مرحله ای به روزرسانی نشده باشد، پیش از مراجعه به دفاتر خدمات جهت ثبت نام ثنا می بایست به منظور اخذ شناسه فیدا یا به روزرسانی آن به دفتر کفالت اتباع خارجی در استان محل اقامت خود مراجعه نمایند.

همچنین در خصوص موضوع اخذ وکالت از ایرانیان مقیم خارج از کشور اشخاص مذکور در هنگام ثبت نام در ثنا می بایست در قسمت اطلاعات تماس با فعالسازی گزینه شماره من در پیام رسان فعال است یکی از پیام رسان های موجود در لیست را انتخاب نمایند.

در این حالت ورود شماره تلفن اپراتورهای خارج از کشور میسر می شود بدین ترتیب پس از انجام این اقدامات اطلاع رسانی های مربوط به مشاهده قرارداد الکترونیک وکالت با ارسال رمز موقت یا لینک امضا صرفا از طریق پیام رسان به ایشان ابلاغ می گردد.

لازم به ذکر است چنانچه اشخاص مذکور دارای حساب کاربری ثنا باشند می‌بایست جهت تغییر یا ویرایش اطلاعات تماس و فعال سازی مراتب فوق به سامانه ثنا مراجعه نمایند.

اکبر ثقفیان

قائم مقام و معاون خدمات الکترونیک قضایی


بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا