اخبار دولتاخبار مجلس

وزیر ارتباطات پای خود را از روی سیم اینترنت بردارد

نماینده مردم جیرفت در مجلس با انتقاد از کندی سرعت اینترنت که برخلاف وعده های وزیر ارتباطات بود، گفت:

آقای وزیر لطفا پای خود را از روی سیم بردارید.

 

ذبیح الله اعظمی ساردوئی نماینده مردم جیرفت در مجلس  در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 

آقای زارع پور سرعت اینترنت برخلاف وعده‌های شما نه تنها افزایشی نیافت بلکه کاهش پیدا کرد به طوری که دانش آموزان و دانشجویان را دچار مشکل کرده است و بسیاری از کسب وکار‌ها صدمه دید. آقای وزیر لطفا پای تان را از روی سیم بردارید.

بیش از یک ماه است که کاربران فضای مجازی از کندی سرعت اینترنت در ساعات مختلف شبانه‌روز انتقاد دارند و درباره این نارضایتی بارها از سوی کاربران و کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی بحث و اظهارنظر شده است. رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از پیگیری علت کندی اینترنت خبر داده و درعین حال، علت این مسئله را آغاز سال تحصیلی و استفاده دانشجویان و دانش‌آموزان از اینترنت می‌داند.

نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی به اعتراف درباره زیرساخت‌های مخابراتی در استان کرمان به خصوص جنوب استان  مبنی بر اینکه این مسائل مشکلی اساسی نیست به زارع پور گفت:

لطفا در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.  آیا فیش حقوقی کارکنان دادگستری حوزه انتخابیه خود را مشاهده کرده اید؟ آیا حقوق یک کارمند دادگاه با سابقه بیش از ۱۰ سال کمتر از ۵ میلیون تومان باشد زیر خط فقر محسوب نمی‌شود؟ لطفا با رأی مثبت به طرح تسری حقوق کارکنان قوه قضائیه از حق این عزیزان دفاع کنید.

این نماینده مجلس یازدهم انتقادات خود را به وزیر ارتباطات محدود نکرد و گریزی هم به اقدامات وزیر کار زد و گفت:

دانش آموختگان دانشگاه‌ها از خیر رفاه و آسایش گذشتند؛ لذا به جای رفاه به آن‌ها کار و شغل بدهید و فکری به حال ناظرین کشاورزی داشته باشید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا