اخبار دانشگاه آزاد اسلامیثبت نام آزمون ها

مهلت ثبت‌ نام 2 آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش دادرسی؛.

ثبت‌نام آزمون EPT خرداد ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و مهلت ثبت‌نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات امروز پایان می‌یابد.

مطابق اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی،‌ ثبت‌نام آزمون EPT روز جمعه مورخ شش خرداد ماه ۱۴۰۱ همزمان در جمعاَ ۲۱ حوزه در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، اردبیل، کرج، ساری، یزد، همدان، ارومیه، قزوین، گرگان، خرم آباد، اراک، بوشهر و زاهدان برگزار خواهد شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه روز چهارشنبه 4 خرداد ماه است.

تمامی دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی https://english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

همچنین، ثبت‌نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی امروز جمعه ۹ اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

ثبت‌نام از متقاضیان این آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به آدرس www.azmoon.org انجام می‌شود.

داوطلبان و مقاضیان این آزمون  می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت تمایل ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته/ محل های درخواستی اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته و محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت‌نام خود را تهیه و تا زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا