اخبار وکلای دادگستری

نامه رئیس کانون وکلای هرمزگان به رئیس اسکودا درباره برگزاری مسابقات موت کورت 1402

نامه رئیس کانون وکلای هرمزگان به رئیس اسکودا درباره برگزاری مسابقات موت کورت

 نامه رئیس کانون وکلای هرمزگان به رئیس اسکودا درباره برگزاری مسابقات موت کورتبه گزارش دادرسی نت: به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری هرمزگان، وکیل علی قاسمی در نامه ای به دکتر جعفر کوشا اعلام کرده است که این نهاد قصد برگزاری مسابقه موت کورت در سطح ملی و در بین کانون های وکلای دادگستری را دارد.

رئیس کانون وکلای هرمزگان وعده اطلاع رسانی شرایط، تاریخ و نحوه برگزاری این رقابت را از طریق روابط عمومی این کانون داده است.

در نامه رئیس کانون وکلای هرمزگان به رئیس اسکودا آمده است:

رئیس محترم اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران

با درود و ادب

با توجه به اینکه برگزاری موت کورت تأثیر بسزایی در آمادگی و آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی کارآموزان و وکلای دادگستری داشته و از طرفی باعث ایجاد شور و نشاط و هیجان می گردد،

طبق مصوبه هیأت مدیره این کانون مقرر گردید موت کورت بصورت ملی و بین کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور با میزبانی کانون وکلای استان هرمزگان برگزار شود، که شرایط و تاریخ و نحوه برگزاری متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 باسپاس؛ علی قاسمی
رئیس کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

موت کورت چیست؟

موت کورت یا دادرسی مجازی از جمله رقابت های علمی تلقی می شود که از سال ۱۹۶۰ در دنیای حقوق متولد شده است. در این رقابت پرونده ای از سوی هیأت برگزاری طراحی گردیده و تیم های حقوقی در نقش های مختلفی مانند خواهان، خوانده، دادستان و یا متهم به ارائه دفاعیات می پردازند.

بیشتر بخوانید:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا